نوبت دهی به مشتریان در بانک (کد پروژه 514)

تاریخ ثبت :
25 تیر 1397
ثبت کننده :
4.9
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : نوبت دهی به مشتریان در بانک (کد پروژه 514)

ما در اين مدار سعي كرده ايم با وسايلي كه در دسترس همه هست بتوانيم سيستمي طراحي و راه اندازي كنيم كه هم بتواند نيازهاي مردم را در بانك ها برآورده سازد و هم بانك ها بتوانند در انجام نيازهاي مردم سرعت بيشتري به خرج دهند از همين حيث در صدد انجام اين پروژه بر آمدم. با استفاده از يك ميكرو كنترلر AVR ، يك عدد LCD كاراكتري،سه عدد سون سگمنت دو قلو،سه شستي فشاري،يك بيزر‌(آلارم)، چند عدد مقاومت،يك عدد ترانزيستور،و...اين مدار را ميتوان طراحي كرد. حالا با نوشتن برنامه ميكرو و پروگرم كردن آن و اتصال قطعات ذكر شده در اين مدار كه در ادامه توضيح دادده خواهد شد مدار را راه اندازي ميكنيم.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : نوبت دهی به مشتریان در بانک (کد پروژه 514)

يكي از مهمترين مسايلي كه همواره در بانك بر آن تاكيد مي‌شود مشتري‌مداري و تكريم‌ارباب رجوع است. با حفظ حرمت و كرامت مشتريان و ارزش دهي به آنان نه تنها مي‌توان در حفظ مشتريان قديم بانك و در نتيجه جذب منابع موفق بود بلكه اين موضوع سبب جذب مشتريان جديد و منابع جديد خواهدشد.همان‌طور كه مي‌دانيد يكي از ابزارهايي كه در اين چند سال اخير در راستاي تكريم ارباب‌رجوع و احترام به مشتريان در بانك‌ها و موسسات مالي ايجاد و راه‌اندازي شده‌است سيستم مديريت صف يا همان سيستم نوبت‌دهي است. از محاسن این کار : آرامش كاركنان و مشتريان از مزاياي سيستم نوبت‌دهي تمركز بالا = كم شدن اشتباهات سيستم نوبت‌دهي مانعي براي تشكيل صف‌هاي طولاني سيستم نوبت‌دهي و برقراري امنيت در شعبه مديريت زمان براي مشتريان سيستم مديريت صف به نظارت نياز دارد اطلاع رساني به مشتريان، راهكار استفاده بهينه از سيستم صف ايجاد باجه خدمات بانكي، حفظ مشتريان خاص شعبه فضاي كافي، نياز شعب براي نصب سيستم نوبت‌دهي
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: نوبت دهی به مشتریان در بانک (کد پروژه 514)

4.9 از 5 ( 40 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
9.78 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمد حكم آبادي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
40 total
5 12 
4 17 
3 11 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23