چکیده پروژه : فیلتر ذره ای و شبیه سازی آن برای یک کانال مخابراتی (کد پروژه 515)

درعمل، در اغلب طراحی ها برای پردازش زنجیره ای سیگنال، برای حل مسائل، به کار بردن الگوریتم هایی بر مبنای فیلتر کالمن، متداول می باشد.البته این برای زمانی است که مسئله¬¬¬ها خطی و نویز گوسی باشد ،در این صورت فیلتر کالمن بهترین راه حل است . ولی در مواردی که مدل سیگنال غیر خطی ونویز اضافه شونده غیر گوسی است،یک راه حل برای تخمین حالت سیستم، که انتخاب متداول نیز می باشد ، روش هایی مبتنی بر توسعه ی کالمن فیلتر می باشد .ولی در بعضی حالات کارائی این فیلتر کم و همچنین واگرا وفاقد قدرت مناسب برای حل مسائل است.راه حل دیگر انجام پردازش سیگنال زنجیره ای برای سیگنال های غیر خطیGaussian sum filteringمی باشد . اخیراً اکثر توجه¬ها به سمت روش های دیگری به نام\\\" نمونه برداری اهمیت زنجیره ای\\\" معطوف شده است . همچنین به این فیلترها ،فیلتر های ذره ای bootstrapping filter, و الگوریتم های تراکم گفته می شود. در اینجا ما آن ها را به اسم فیلتر های ذره ای می شناسیم که موضوع مورد مطالعه ما می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : فیلتر ذره ای و شبیه سازی آن برای یک کانال مخابراتی (کد پروژه 515)

پیشرفتهای اخیر نشان داده است که فیلتر ذره ای یک روش قدرتمند برای پردازش زنجیره ای سیگنال با گستره وسیعی از کاربرد ها در زمینه های علمی ومهندسی است.فیلترهای ذره ای برای آشکارسازی سیگنال های متغیر با زمان که در زمان رخداد باید آشکار شوندویا مواردی که هدف تخمین برخی پارامترهای مجهول سیگنال می باشد استفاده می شوند. فیلترهای ذره ای در زمینه های علمی متفاوت مانند مخابرات ، شیمی ،نانو، پردازش سیگنال ، کشتی رانی ، ردیابی و بسیاری از زمینه های علمی دیگر کاربرد دارند. در این پروژه سعی شده است که با معرفی اصول اولیه فیلترهای ذره ای و هم چنین بررسی چند کاربرد ، خواننده را با نحوه کار فیلتر ذره ای آشنا کنیم. ودر نهایت با انجام چند شبیه سازی و ارائه نتایج آنها توسط نرم افزار قوی متلب توانایی عملیاتی فیلتر ذره ای را به تصویر بکشیم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: فیلتر ذره ای و شبیه سازی آن برای یک کانال مخابراتی (کد پروژه 515)

4.3 از 5 ( 41 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
6.97 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
كيومرث نوروزپور ديلمي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.2
41 total
5 19 
4 10 
3 12 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23