کنترل مصرف برق (کد پروژه 516)

تاریخ ثبت :
25 تیر 1397
ثبت کننده :
4.4
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : کنترل مصرف برق (کد پروژه 516)

جهت الکترونیکی کردن کنتور برداری در مصارف خانگی نیاز به تجهیزاتی است تا بتوانند کنتور گیری نموده و آنها را به مراکز مربوطه ارسال کنند.در این پروژه نمونه آزمایشگاهی این کنتور ساخته شده است. میکروپروسسور بکار رفته اتمگا بوده وبرای اندازه گیری جریان از سنسور اثر هال استفاده شده است که روشی جدیدی در اندازه گیری جریان می باشد . اندازه گیری ولتاژ نیز با خود میکرو انجام میگیرد و پردازشات لازم در برنامه لحاظ می شود .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : کنترل مصرف برق (کد پروژه 516)

انسان ذاتا موجودي علم طلب است. لذا از ابتداي آفرينش تا كنون به دنبال موفقيت هاي جديد علمي بوده است و توانسته است با دستيابي به علوم، شگفتي هايي را بيافريند .از مهمترين شگفتي ها مي توان به دستيابي بشر به علم الكترونيك نام برد . بي شك ميتوان گفت بزرگترين تحولات زندگي بشر مربوط به دوران بعد از كشف الكترونيك است . با پيدايش علم الكترونيك در قرن نوزدهم ميلادي دانشمندان از همان ابتدا به قدرت بي حد و حصر اين علم پي برده بودند و در تلاش براي تكامل اين علم بودند .با ساخت اولين لامپ خلاً روزنه اميدي پيدا شد كه نويدآينده اي درخشان براي بشر را در پي داشت .با تولد ترانزيستور كه اهميت ان بر همه واضح و مبرهن است بشر امروزي توانست به صورت فراگير از اين علم استفاده كند و خيلي سريع سراسر دنيا مملوً از وسائل نيمه ترانزيستوري و تمام ترانزيستوري شد كه از جمله آنها مي توان به سيستم هاي صوتي ، تصويري ، مخابراتي اشاره كرد . در قرن بيستم و در دهه هشتم اين قرن معجزه اي بزرگ در تاريخ تكنولوژي علم دنيا به وقوع پيوست كه تمام جهان را به تحول وا داشت اين معجزه چيزي نبود جز ساخت اولين ميكرو پروسسور و بعد از آن ميكرو كنترلر. در راستاي اهداف الكترونيكي و هوشمند كردن تماس سيستم هاي موجود طوري كه هدايت و بكارگيري سيستم ها بدين صورت انجام گيرد همچنين اهميت بالاي كنترل و اندازه گيري انرژي هاي مصرفي در مصارف خانگي و صنعتي اين مهم وجود دارد كه بايد همگام با ساير خدمات اين سرويس ها نيز به صورت ديجيتالي تبديل شده تا از دخالت انسانها در انجام كارها كاسته زيرا همواره همراه با خطا خواهد بود و در عوض سپردن اين وظايف به پروسورها كه احتمال خطا در آنها بسيار پائين مي باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: کنترل مصرف برق (کد پروژه 516)

4.4 از 5 ( 42 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
7.66 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
ابراهيم خوشنما مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.2
42 total
5 20 
4 11 
3 11 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23