چکیده پروژه : سوئیچ کم ظرفیت و روال برقراری ارتباط مخابراتی (کد پروژه 519)

پس از افزایش چشمگیر تعداد کاربران و رشد تنوع سرویس های قابل ارائه به مردم ، سیستم های مکانیکی و حتی الکترونیکی ناکارامد جلوه می نمود.از این رو محققان در شرکت های مختلف بر آن شدند تا کارایی را همزمان با کاهش هزینه بالا برند و چاره را در آن دیدند تا از نرم افزار وسخت افزار درکنار هم استفاده کنند. استفاده از نرم افزار قدرت انعطاف پذیری را تا حد بسیاری بالا می برد و دست توسعه دهندگان را برای افزایش سرویس های ویژه در آینده باز می گذارد. درآمد شگرف این نوع محصولات و مسائل امنیتی برای کشورها باعث شد تا بعضی کشورها که هدف خود را رشد بالا و توسعه شتابان قرارداده اند به فکر بومی سازی چنین محصولات و فناوری هایی بیفتند و بدین ترتیب حرکت در این مسیر آغاز می شود. اولین گام، مدل سازی اولیه هر نوع محصولی است که یک شمای کلی از قابلیت ها را ارائه می دهد و اگر مورد تایید قرار گرفت به سمت تولید رهنمون می شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : سوئیچ کم ظرفیت و روال برقراری ارتباط مخابراتی (کد پروژه 519)

طراحی نرم افزار سوئیچ برای این ظرفیت، بصورت غیر ماژولار و ترتیبی طراحی شده است ولی طبق نتایج بدست آمده و تجربیات حاصله ، طراحی نرم افزار سوئیچ های با ظرفیت بیشتر باید بصورت ماژولار صورت گیرد. طراحی نرم افزار سوئیچ بصورت ماژولار برای این تعداد ظرفیت باعث پیچیدگی بیش از حد نرم افزار و سخت افزار مربوطه می شد، بهمین دلیل از حالت ترتیبی برای این مدار استفاده گردید. سوئیچ ها یکی از پیچیده ترین فناوری ها هستند و طراحی سوئیچ ها بسیار مشکل و پیچیده می باشد که فناوری آن در انحصار چند کشور پیشرفته ی صنعتی قرار دارد. این پروژه در راستای آشنایی با روند طراحی و ساخت یک سوئیچ کم ظرفیت می باشد تا دریچه ای برای ایجاد دانش فنیِ طراحی و ساخت سوئیچ های پر ظرفیت در کشور عزیزمان،ایران باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: سوئیچ کم ظرفیت و روال برقراری ارتباط مخابراتی (کد پروژه 519)

4.2 از 5 ( 45 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.63 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
عذرا سلطاني مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.8
45 total
5 12 
4 12 
3 21 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23