چکیده پروژه : طراحی وپیاده سازی مسیریاب با الگوریتم RIP (کد پروژه 574)

شبکه های کامپیوتری از دیدگاه اجتماعی یک پدیده فرهنگی و از دید مهندسی کامپیوتر یک تخصص و علم به شمار می آید. امروزه پیشرفت وتوسعه مرزهای دانش به گسترش شبکه های کامپیوتری وابسته شده است. هدف اصلی در فناوری اطلاعات ، سازمان دهی و فرآوری داده ها و دانش پراکنده در سطح شبکه دنیا است به گونه ای که بتوان از این دانش گردآوری شده ، معرفت و دانش جدید تولیدکرد . بالطبع موثرترین ابزار برای جمع آوری ، سازمان دهی وپردازش داده های پراکنده ، شبکه های کامپیوتری است.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : طراحی وپیاده سازی مسیریاب با الگوریتم RIP (کد پروژه 574)

شبکه های کامپیوتری ، مجموعه ای از کامپیوترهای مستقل است که از طریق یک رسانه انتقال بایکدیگربه تبادل اطلاعات و داده می پردازند. برای ارتباط دو ماشین روی شبکه های متفاوت تنها راه ارتباطی مسیریاب می باشد که دارای تعدادی ورودی / خروجی است که بسته ها را از ورودی ها تحویل می گیردوبراساس آدرس مقصد ، یکی از کانال های خروجی را برای انتقال بسته انتخاب می کند. در واقع انتقال داده ها از یک شبکه به شبکه دیگر وقتی که تنها یک مسیرواحد بین ان دوشبکه وجود دارد ، ساده ترین فرآیندمسیریابی است اما زمانی که بین دو شبکه چندین مسیروجود دارد ، مکانیزم پیدا کردن بهترین مسیرو همچنین اعمال معیارهای بهینگی مسیر، به الگوریتم های پویا نیاز دارد. الگوریتم های مسیریابی را با دو دیدگاه می توان دسته بندی کرد: الف ) از دیدگاه روش تصمیم گیری و میزان هوشمندی الگوریتم ب ) از دیدگاه چگونگی جمع آوری و پردازش اطلاعات زیر ساخت ارتباطی شبکه
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: طراحی وپیاده سازی مسیریاب با الگوریتم RIP (کد پروژه 574)

4.7 از 5 ( 49 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.32 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
محمدرضا محرابي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
49 total
5 16 
4 14 
3 19 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23