چکیده پروژه : طراحی و ساخت سیستم تلفن گویا قصه گو با استفاده از میکروکنترلر AVR (کد پروژه 582)

در اين پروژه طراحی و پیاده سازی یک سیستم تلفن گویا صورت گرفته است.هدایت و کنترل سیستم توسط یک میکروکنترلر از خانواده AVR و بوسیله 4 مدار انالوگ تحقق یافته است.(هر مدار برای یک بخش). سخت افزار این پروژه به روی برد سوراخدار و نرم افزار آن به زبان Basic پیاده سازی شده است. برای ساخت این پروژه مدارات مختلفی طراحی شد که نهایتا برای هر قسمت مناسبترین مدار انتخاب شد. بعنوان مثال برای مدار آشکارساز زنگ چندین روش وجود داشت(استفاده از پل دیودی،استفاده از ترانس و ...) که با توجه به ظرفیت پروژه و بررسی شرایط مداری، مدار مناسب که استفاده از خازن با ولتاژ بالا و مقاومت با توان زیاد بود طراحی شد. همچنین برای مدار ارتباط قسمت پخش صوت با میکرو چندین انتخاب وجود داشت (APR9600,ISD4004,ISD120,MMC…) که بعلت وجود نویز زیاد و ناکار آمد بودن انواع آی سی ضبط و پخش صوت، نهایتا طراحی با ماژول wave player انجام شد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : طراحی و ساخت سیستم تلفن گویا قصه گو با استفاده از میکروکنترلر AVR (کد پروژه 582)

کاری که این دستگاه انجام می دهد به این صورت است که بعد از زنگ خوردن به تعداد مناسب با دستور میکرو خط وصل میشود و پس از پخش پیغام خوشامدگویی منشی از متقاضی درخواست شماره شعر یا قصه مورد نظر را میکند با وارد کردن شماره شعر یا قصه مورد نظر توسط متقاضی از طریق صفحه کلید تلفن اگر شماره وارد شده معتبر باشد شعر یا قصه برای وی پخش خواهد شد و نهایتا پیغام پایانی پخش میشود.اما اگر شماره وارد شده معتبر نباشد (اشتباه وارد شده باشد یا در سیستم موجود نباشد) پیغام عدم موفقیت دسترسی برای متقاضی پخش میشود و خط قطع میشود.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: طراحی و ساخت سیستم تلفن گویا قصه گو با استفاده از میکروکنترلر AVR (کد پروژه 582)

4.6 از 5 ( 40 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.74 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
رامش فاضل زاده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
40 total
5 17 
4 11 
3 12 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23