خودروی تمام الکترونیک (کد پروژه 603)

تاریخ ثبت :
03 مرداد 1397
ثبت کننده :
4.7
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : خودروی تمام الکترونیک (کد پروژه 603)

یکی از مناسب ترین روش ها جهت دست یابی به این هدف ، در کنار روش هایی نظیر استفاده از تولید پراکنده انرژی در محل مصرف وتولید همزمان برق وحرارت ، استفاده از وسایل نقلیه ی موتوری است که نیروی محرکه آن ها از انرژی الکتریکی شبکه یا باتری ها تامین می شود. این موضوع در کلیه ی کشورها به ویژه کشورهای توسعه یافته نظیر ایالات متحده و ژاپن اهمیت ویژه ای یافته است . علاوه بر آن کشورهایی نظیر چین و هندوستان نیز پیشرفت های قابل ملاحظه ای در این مقوله داشته اند .در کشور ما، ارزان بودن حامل های انرژی ، از دلایل افزایش مصرف سوخت های فسیلی بوده است که با آغاز طرح هدفمندسازی یارانه ها ،این مصرف به شکل مناسب تری مدیریت گردیده است. با این وجود آلودگی شدید هوا که به دلیل مصرف روزانه 60 میلیون لیتر بنزین در کشور است، محدودیت منابع نفتی و هزینه های زیاد تولید بنزین همگی بر لزوم همگامی با تلاش های جهانی در راستای دست یابی به تکنولوژی خودروهای برقی تاکید دارند .

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : خودروی تمام الکترونیک (کد پروژه 603)

مصارف بالای سوخت در سطح جهان با توجه به کاهش منابع سوخت فسیلی و آلایندگی زیاد محیط زیست موجب توجه روز افزون به استفاده از سایر منابع انرژی گشته است. حذف كربن از سامانه هاي حمل و نقل به يكي از بزرگترين پروژه هاي تحقيق و توسعه اي در قرن 21 تبديل شده است. حدود يک ميليارد خودرو در سرتاسر دنيا وجود دارد. بر اساس آمار سهم خودروها از نشر گازهاي گلخانه اي به یک میلیارد تن دي اكسيدكربن در سال مي رسد كه دو سوم اين مقدار مربوط به سفرهاي بين شهري است. مطابق بررسی ها، چنانچه روند مصرف انرژی به شکل موجود ادامه پیدا کند،میزان دی اکسید کربن موجود در محیط زیست تا سال 2050 به دو برابر میزان آن در سال 2005 خواهد رسید که از دیدگاه مسایل محیط زیستی و نقشه راه های موجود، قابل قبول نخواهد بود. مطابق برنامه های جهانی ،این مقدار بایستی در سال 2050 به نصف میزان آن در سال 2005برسد
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: خودروی تمام الکترونیک (کد پروژه 603)

4.7 از 5 ( 44 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
2.69 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
فرشاد نقش وار مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
44 total
5 16 
4 16 
3 12 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23