امکان سنجی استفاده از آلکیل بنزن خطی (LAB) (کد پروژه 63)

تاریخ ثبت :
22 خرداد 1397
ثبت کننده :
نرگس مسلمي زاده
4.4
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : امکان سنجی استفاده از آلکیل بنزن خطی (LAB) (کد پروژه 63)

آلکیل بنزن خطی یکی از مواد فعال سطحی آنیونیک مهم و پرمصرف در صنایع است. این ماده فعال سطحی دارای کاربردهای متعدد در فرمولاسیون های مختلف نظیر انواع پاک کننده های صنعتی و خانگی، مایعات ظرفشویی، پاک کننده های سطوح سخت و شوینده های چند منظوره است. با توجه به اینکه استفاده از این ماده دارای مزایای متعددی از قبیل پایین بودن نسبی قیمت، قدرت پاک کنندگی بالا، قابلیت برگشت پذیری به طبیعت می باشد. تحقیقات گسترده ای بر روی کاربردهای این ماده صورت گرفته است و به همین دلیل بنیان آلکیل بنزن خطی جایگزین آلکیل شاخه ای شد که در هضم بیولوژیکی سریعتر اکسید می شود. آلکیل بنزن خطی در واحدهای پایین دستی پس از سولفوناسیون و تبدیل به آلکیل بنزن سولفونات خطی2 به عنوان پاک کننده در پودرها و مایعات شوینده استفاده می گردد. در این مطالعه پس از پرداختن به روش های تولید آلکیل بنزن خطی و بهبود روش های تولید، به یکی از روش های جدید تولید پارافین خطی با نام 3GTL و اثر این نوع پارافین ها بر آلکیل بنزن خطی تولیدی و نتایج حاصل از آن نیز پرداخته می شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : امکان سنجی استفاده از آلکیل بنزن خطی (LAB) (کد پروژه 63)

آلکیل بنزن خطی یکی از مواد فعال سطحی آنیونیک مهم و پر مصرف در صنایع است. این ماده فعال سطحی داراي کاربردهاي متعدد در فرمولاسیونهاي مختلف نظیر حشره کشها، انواع پاك کننده هاي صنعتی و خانگی، مایعات ظرفشویی، پاك کننده هاي سطوح سخت وشوینده هاي چند منظوره است. با توجه به اینکه استفاده از این ماده داراي مزایاي متعددي از قبیل پائین بودن نسبی قیمت، قدرت پاك کنندگی بالا، قابلیت برگشت پذیري به طبیعت می باشد. تحقیقات گسترده اي بر روي کاربرد هاي این ماده صورت گرفته و هم اکنون نیز درحال انجام است، بطوریکه هم اکنون در فرمولاسیون بسیاري از ترکیبات شوینده از این ماده استفاده شده است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: امکان سنجی استفاده از آلکیل بنزن خطی (LAB) (کد پروژه 63)

4.4 از 5 ( 47 نفر ) شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
1.34 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
نرگس مسلمي زاده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
۶۸.۶% ۷
رضایت خرید: ۶۸.۶ % / (۷) رای
  • کاملا راضی ۲۸.۵۷ ٪
  • راضی ۲۸.۵۷ ٪
  • نظری ندارم ۱۴.۲۹ ٪
  • ناراضی ۱۴.۲۹ ٪
  • کاملا ناراضی ۱۴.۲۹ ٪
4.8
Votes : 23