تولید انرژی از امواج الکترومغناطیسی (کد پروژه 684)

تاریخ ثبت :
13 مرداد 1397
ثبت کننده :
4.6
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : تولید انرژی از امواج الکترومغناطیسی (کد پروژه 684)

در این پروژه به تولید انرژی از امواج الکترومغناطیسی موجود در فضای اطراف می پردازیم. این امواج همه روزه و در تمام ساعات شبانه روز در فضای اطراف ما پراکنده هستند که با جمع آوری آنها توسط آنتن های طراحی شده برای این منظور با مدارهای مرتبط این امواج را به انرژی الکتریکی تبدیل خواهیم کرد. در قدم های بعدی به توسعه این مدارها و بهبود و افزایش انرژی دریافتی می پردازیم.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : تولید انرژی از امواج الکترومغناطیسی (کد پروژه 684)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در محیط اطراف ما امواجی مختلفی به منظور کاربرد های آنها پراکنده هستند. منابعی که برای رفع نیاز های ما در اکثر ساعات روز در حال کار هستند تا این امواج را برای ما تولید کنند. نظریه استفاده از این امواج برای تولید انرژی هرچند هم که بهره کمی داشته باشد باز هم می تواند بخشی از نیاز های کوچک ما را پوشش دهد. حتما برای شما هم پیش آمده که در مکانی دور دست از منطقه شهری قرار داشته باشید و باتری تلفن همراه شما نیاز به شارژ پیدا کند. حتی در منطقه ای دور دست نیاز داشته باشید تا باتری چراغ قوه خود را شارژ کنید. اولین راهی که به ذهن می رسد استفاده از سلول های خورشیدی است. اما استفاده از این پنل ها در طول شب امکان پذیر نیست. استفاده از امواج الکترومغناطیسی که در اکثر مناطق زمین در حال ارسال یا دریافت می باشد می تواند راهی دیگر برای تولید انرژی باشد. بدین ترتیب هدف ساخت چنین دستگاهی شکل می گیرد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: تولید انرژی از امواج الکترومغناطیسی (کد پروژه 684)

4.6 از 5 ( 40 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
3.61 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
سيد اسماعيل شفيعي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
40 total
5 13 
4 19 
3 8 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23