راه اندازی ماژول SM621 (کد پروژه 743)

تاریخ ثبت :
20 مرداد 1397
ثبت کننده :
4.4
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : راه اندازی ماژول SM621 (کد پروژه 743)

این پروژه یک قفل رمز دیجیتال بوده که بر مبنای اثر انگشت اجازه ورود را صادر می کند. در این پروژه از یک ماژول اثرانگشت به شماره SM621 استفاده شده است. این ماژول می تواند تعداد 1776 اثر انگشت را در حافظه خود ذخیره کند. جهت ارسال و دریافت به ماژول باید از ارتباط سریال استفاده کرد. نرخ ارسال اطلاعات در این ارتباط سریال 57600 بیت بر ثانیه می باشد. در این پروژه چهار کلید اصلی وجود دارد. چهار کلید عبارتند از: افزودن، جستجو، حذف تکی و حذف همه. با فشردن کلید افزودن و در نظر گرفتن یک ID مشخص برای هر فرد، می توان تعدادی انگشت را در حافظه ماژول ذخیره کرد. برای جستجو نیز از کلید جستجو استفاده می کنیم، و اگر فرد مورد نظر قبلا انگشت خود را افزوده بود قفل در برای او باز می شود در غیر این صورت فرد مورد نظر با چراغ اخطار مواجه می شود. برای پاک کردن اثر انگشت نیز می توان از دو کلید دیگر استفاده کرد. برای حذف تکی افراد از شماره ID در زمان افزدون اثرانگشت استفاده می شود. برای حذف کلی نیز کافی است از کلید مورد نظر برای حذف کلی استفاده کرد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : راه اندازی ماژول SM621 (کد پروژه 743)

سیستم تشخیص اثرانگشت یک سیستم بیومتریک است. كلمه بيو متريك از كلمه يوناني Bios به معنای زندگی و کلمه Metrikos به معنای اندازه گیری تشکیل شده است. همه ما مي دانيم كه ما براي شناسايي همديگر از يك سري ويژگي هايي استفاده مي كنيم كه براي هر شخص به طور انحصاري است و از شخصي به شخص ديگر فرق مي كند كه از آن جمله مي توان به صورت و گفتار و طرز راه رفتن مي توان اشاره كرد. امروزه در زمينه هاي فراواني ما به وسايلي نياز داريم كه هويت اشخاص را شناسايي كند و بر اساس ويژگيهاي بدن اشخاص آن ها را بازشناسي كند و اين زمينه هر روز بيشتر و بيشتر رشد پيدا مي كند و علاقه مندان فراواني را پيدا كرده است. علاوه بر اين ها امروزه ID و Password و کارتهایی به کار برده می شوند که دسترسی را محدود می کنند و اين روشها به راحتي مي توانند شكسته شوند و لذا غير قابل اطمينان هستند. بيو متري را نمي توان امانت داد يا گرفت نمي توان خريد يا فراموش كرد و جعل آن هم عملا غير ممكن است. يك سيستم بيو متري اساساً يك سيستم تشخيص الگو است كه يك شخص را بر اساس بردار ويژگي هاي خاص فيزيولوژيك خاص يا رفتاري كه دارد باز شناسي مي كند. بردار ويژگي ها پس از استخراج معمولا در پايگاه داده ذخيره مي گردد. يك سيستم بيومتري بر اساس ويژگي هاي فيزيولوژيك اصولا داراي ضريب اطمينان بالايي است. سيستم هاي بيو متري مي توانند در دو مد تاييد و شناسايي كار كنند. در حالي كه شناسايي شامل مقايسه اطلاعات كسب شده در قالب خاصي با تمام كاربران در پايگاه داده است ، تاييد فقط شامل مقايسه با يك قالب خاصي كه ادعا شده است را مي شود
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: راه اندازی ماژول SM621 (کد پروژه 743)

4.4 از 5 ( 48 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
8.24 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
سهراب صيادي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
48 total
5 13 
4 17 
3 18 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23