چکیده پروژه : بررسی، تحقیق و تهیه ضوابط و معیارهای فنی کلیدهای اتوماتیک قدرت (کد پروژه 752)

این بخش برای کلیدهای اتوماتیکی به کار می رود که ولتاژ مدارهای آن 1000 ولت ac يا 1500 ولت dc بیشتر نباشد. همچنین شامل اطلاعات اضافی برای کلیدهای اتوماتیک ترکیب شده با فیوز که به صورت مجتمع به کار برده می شوند می باشد.مطالب موجود در این گزارش مطابق با مطالب موجود در استاندارد IEC 60947-2 وIEC 60947 می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : بررسی، تحقیق و تهیه ضوابط و معیارهای فنی کلیدهای اتوماتیک قدرت (کد پروژه 752)

وسیله مکانیکی کلید زنی که قابلیت قطع و وصل جریان را تحت حالت های کارعادی مدار را داراست و نیز قابلیت وصل را برای زمانها وجریان های قطع مخصوص را تحت حالت های غیر عادی مدار داراست.در واقع وسیله ای است که بتواند مدار الکتریکی فشار قوی را در شرایط عادی و شرایط خلأ (با زمان تعریف شدۀ محدود) قطع و وصل نماید و در این حالت طوری عمل کند که خود آسیب ندیده و شبکه نیز به نحو مطلوبی کنترل شود.اصلی ترین استاندارد مربوط به کلیدهای فشار قوی در سری استانداردهای IEC، استاندارد IEC56 می باشد. اصولاً در کلیدهای فشار قوی جدا شدن کنتاکت ها به معنی قطع مدار الکتریکی ( چه جریان و چه ولتاژ) نیست، بلکه وظیفۀ یک کلید فشار قوی، قطع ارتباط جریانی یک شبکۀ فشار قوی است. در مورد چگونگی جریان عبوری از کنتاکت های جدا شده و ولتاژ دو سر کنتاکت ها حالات بسیاری را می توان برشمرد که در حقیقت بستگی به المان های شبکۀ فشار قوی خواهند داشت. در این قسمت جهت مشخص نمودن دو مهم فوق در قطع یا وصل یک شبکۀ فشار قوی، حالت های کاملاً ساده ای را توضیح خواهیم داد.در اینجا دو فرض چشمپوشی از ولتاژ قوس و قطع یا صفر شدن جریان، تنها در لحظۀ عبور از نقطۀ صفر در نظر گرفته شده است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: بررسی، تحقیق و تهیه ضوابط و معیارهای فنی کلیدهای اتوماتیک قدرت (کد پروژه 752)

4.6 از 5 ( 40 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
6.34 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
سارا نیازی مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
40 total
5 17 
4 11 
3 12 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23