پروژه طراحی وب سایت جامعه مجازی متخصصین (کد پروژه 756)

تاریخ ثبت :
05 شهریور 1397
ثبت کننده :
5.0
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه طراحی وب سایت جامعه مجازی متخصصین (کد پروژه 756)

هدف از طراحی این وب سایت ایجاد محیطی قابل دسترس و به روز برای متخصصان و فراهم کردن زمینه ای برای معرفی آنها در شبکه ی جهانی اینترنت و بهبود شرایط کاریشان می باشد.افراد با عضویت در این سایت دارای Home Page اختصاصی می شوند که می توانند مشخصات فردی، پروژه ها، سوابق شغلی، تحصیلی و پژوهشی خود را در آن ثبت کرده و در عرصه جهانی معرفی نمایند. همچنین استفاده از كتابخانه بزرگ ديجيتال، آخرین اخبار تخصصی، بهترین فرصتهای شغلی در این سایت برای اعضاء امکان پذیر است.عضو متخصص می تواند با دیگر اعضاء سایت گفتگو و تبادل نظر داشته باشد و متخصصین مورد نظر خود را به لیست دوستان خود اضافه کند.سعی شده کلیه امکانات لازم به منظور ارتباط و فعالیت های علمی متخصصین در این وب سایت پیاده سازی شود.این امکانات پس از بررسی وب سایت های معروفی که در این زمینه فعالیت می کنند، تعیین و پیاده سازی شده اند.١-١. بررسی کارهای مشابه در ابتدا کار ، حدود 2 ماه کار های مشابه بررسی شد که مختصری از آن به شرح زیر است:از بهترین سایت هایی که در زمینه ی ارتباط و فعالیت های علمی وجود دارد سایت نوفا و سایت irexpert است. ارزیابی و معرفی امکانات پس از بررسی امکانات موجود در این سایت و عضویت در آنها جهت آشنایی کامل با امکاناتشان، امکانات وب سایت به شرح زیر انتخاب شدند، البته قابل ذکر است که سعی شده که بهترین امکانات در وب سایت قرار گیرد بطوریکه هدف اصلی یعنی "ارتباط و فعالیت علمی " در آن به سهولت انجام پذیر باشد و کاربر از پراکندگی و ازدیاد امکانات دست و پاگیر و شلوغی صفحه ها از تبلیغات و امکانات بلا استفاده سردر گم نشود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی وب سایت جامعه مجازی متخصصین (کد پروژه 756)

هدف از طراحی این وب سایت ایجاد محیطی قابل دسترس و به روز برای متخصصان و فراهم کردن زمینه ای برای معرفی آنها در شبکه ی جهانی اینترنت و بهبود شرایط کاریشان می باشد.افراد با عضویت در این سایت دارای Home Page اختصاصی می شوند که می توانند مشخصات فردی، پروژه ها، سوابق شغلی، تحصیلی و پژوهشی خود را در آن ثبت کرده و در عرصه جهانی معرفی نمایند. همچنین استفاده از كتابخانه بزرگ ديجيتال، آخرین اخبار تخصصی، بهترین فرصتهای شغلی در این سایت برای اعضاء امکان پذیر است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی وب سایت جامعه مجازی متخصصین (کد پروژه 756)

5.0 از 5 ( 44 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
12.56 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
مهدي يونسي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
44 total
5 16 
4 14 
3 14 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23