چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت پایان نامه های دانشجویی (کد پروژه 766)

پروژه ای که پیش رو دارید سایت مدیریت پایان نامه های دانشجویی می باشد که در آن فرآیند پایان نامه ها از اخذ پروژه تا دفاع و نمره دهی طراحی گردیده است که با مدیریت جامع این امر را تسهیل و شفاف می سازد.از امکانات کلیدی سیستم به شرح زیر می باشد:• صفحه ارسال و نمایش اطلاعیه ها• ثبت پروژه توسط اساتید• ارائه پروژه ها به دانشجویان• گزارش گیری های جامع• اخذ پروژه توسط دانشجویان• پیگیری روند پیشرفت پروژه• دفاعیه و نمره دهی پروژه• انتخاب کمیته پروژه و کمیته داوریاساتید می توانند پروژه های خود را ارائه دهند و روال تایید آن هم در سیستم طی می شود. و در پنل خود روند پروژه دانشجویان مربوط به خود را مدیریت کنند. دانشجویان هم از اخذ تا دفاع و ثبت نمره را می توانند در پنل خود مشاهده و پیگیری نمایند. سمت ها توسط مدیریت قابل تعریف و دسترسی های لازم به آن ها داده می شود. هم چنین گزارشات لازمه به طور کامل در دسترس می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت پایان نامه های دانشجویی (کد پروژه 766)

هنوز در اکثر دانشگاه ها روال پایان نامه ها به صورت دستی انجام میشوند و اتوماسیونی برای مدیریت پروژه ها ندارند. این روال به این صورت است که ابتدا دانشجو از لیست پروژه های ارائه شده در رشته ی خودش موضوع ارائه شده ی یک استاد را انتخاب می نماید و در پرتال آموزشی خود ثبت می کند تا استاد راهنما و مدیرگروه تایید نمایند. سپس روند پیشرفت پروژه را استاد مربوطه به شیوه خود دنبال می کند تا زمانی که پروژه در کمیته داوری دفاع شود و در اخر مراحل نمره دهی طی می شود. این نوع سبب کاهش شفافیت و جامعیت مدیریت پایان نامه ها می شود. اکنون چند نمونه اتوماسیون های مدیریت پروژه طراحی شده است که هنوز در دانشگاه ها رواج نیافته و اهمیت موضوع درک نشده است. اتوماسیون ها هرچقدر جامع تر و یکپارچه تر باشند بیشتر جلب می شوند. اتوماسیون مدیریت پروژه های دانشجویی یک سیستم تحت وب می باشد که تمامی مراحل ثبت موضوع تا دفاع از پایان نامه را به صورت اتوماسیون انجام داده و از انباشته شدن پروپوزال ها به صورت کاغذی جلوگیری می نماید، و همچنین در وقت و هزینه ها صرفه جویی می شود.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت مدیریت پایان نامه های دانشجویی (کد پروژه 766)

4.0 از 5 ( 38 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
133 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
18.60 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
عبدالخالق پيوندي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
38 total
5 13 
4 13 
3 12 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23