چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت لوحه نویسی هلال احمر (کد پروژه 788)

در این پروژه هدف پیاده سازی سایتی جهت دریافت اطلاعات کاربران جمعیت هلال احمر در خصوص روزهای کاری آنان برای کار در پایگاه ها و ذخیره و قرار دهی این اطلاعات در قالب جدولی به نام "لوحه " بصورت دستی و هم بصورت اتوماتیک است، در مدل فعلی که هم اکنون در سطع جمعیت های داخل کشور اجرا میشود، اطلاعات کاربران به سامانه ای پیامکی ارسال میشود که شامل روزهای درخاستی آنان برای پست دهی در پایگاه های هر شعبه میباشد، این اطلاعات توسط مسئول امداد ان شعبه مشاهده شده و طی چند روز این اطلاعات بر اساس عنوان کاری افراد و اولویت مرتب شده و نام هر فرد در جدول در مقبل روز درخواستی وی در پایگاه مورد نظرش در صورت موافقط مدیر ثبت میشود، این عمل با توجه به بالا بودن تعداد کاربران برای هر شعبه و تکرار شدن هر ماه ی عملیات، برای مسئول امداد آن شعبه باعث دشواری های بساری میشود، لذا هدف از این پروژه پیاده سازی سامانه ای بوده که خود کاربران بتوانند بعد از ورود به سایت اطلاعاتشان را ثبت و در عین حال بتوانند روزهای ثبت شده توسط همکارانشان را نیز مشاهده نمایند. کاربران دارای عناوین کاری مختلفی هستند که هرکدام بسته به عنوان خود و اننتخاب روز و پایگاه خود میتواند نامش را در لوحه ثبت نماید. مدیریت نیز بر این پایگاه اشراف کامل داشته و میتواند تغییراتی در این لوحه بسته به صلاحدید ایجاد نماید.این تغییرات میتواند شامل ثبت دستی و یا حذف روزهای یک فرد خاص باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت لوحه نویسی هلال احمر (کد پروژه 788)

امروزه با توجه به رشد روز افزون استفاده از تکنولوژی های روز و استفاده هرچه بیشتر از آنها ، در برخی موارد لازم است تا خود را با این روند هماهنگ نمود، در روالهای اداری نیز اگر بخواهیم همیشه به شیوه سنتی و دستی کارها را به انجام برسانیم ، قطعا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد ، لذا باید از تکنولوژی های روز برای پیشبرد هرچه سریعتر کارها و روالها بهره گرفت، این پروژه نیز با هدف استفاده از اینترنت و به طبع آن وبسایت، برای افزایش سرعت روالهای اداری طراحی و تدوین شده است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت لوحه نویسی هلال احمر (کد پروژه 788)

4.2 از 5 ( 42 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
12.02 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
اسفنديار جداهري مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
42 total
5 18 
4 10 
3 14 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23