پروژه طراحی سایت مدیریت نشریات دانشجویی (کد پروژه 794)

تاریخ ثبت :
19 شهریور 1397
ثبت کننده :
4.2
امتیاز
150,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت نشریات دانشجویی (کد پروژه 794)

به صورت عمده نشریات دانشجویی که توسط دانشجویان ایجاد می گردد دارای محوریت مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و غیره روز است. به صورت عمومی نقد دانشجویان در مورد این مطالب در نشریات بیان می‌شود اما بیان دیدگاه‌های افراد خارج از دانشگاه یا مکاتب فکری متفاوت در این نشریات چندان دور از ذهن نیست پس درنتیجه ایجاد یک سایت نشریات دانشجویی این امکان را به افراد می دهد که نشریه خود را درمعرض دید قرار دهند. این سایت مطالب را به صورت الکترونیکی ارایه می دهد که قابل استفاده برای اعضای سایت می باشد.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت مدیریت نشریات دانشجویی (کد پروژه 794)

عصر حاضر، عصر شبکه های کامپیوتری و ارتباطات است. وب به عنوان یک مدل ارتباطی قدرتمند در اینترنت محسوب می شود به طوری که اغلب سازمان ها، ادارات، شرکت ها و حتی افراد تمایل به داشتن وبسایت دراینترنت دارند تا از طریق آن خودشان را به دنیا معرفی کنند. این موضوع یک اجبار است و همه افراد درآینده به این نتیجه می رسند که بدون حضور در اینترنت از دنیای ارتباطات غافل خواهند بود. Asp.Net یک فناوری بسیار مهم است که به ساخت صفحات وب کمک فراوانی کرده است به طوری که در زمان محدودی می توان وب سایتهای مناسبی را طراحی و در اینترنت منتشر کرد. براساس تجربیاتی که در طراحی صفحات وب کسب کردیم تصمیم گرفتیم این پروژه را به وسیله این نرم افزار انجام بدهیم. حال می خواهیم شما را با معنای واقعی سایت آشنا کنیم. سایت فقط یک سورس اطلاعات است که به زبان برنامه نویسی HTML نوشته شده است. این اطلاعات در روی یک سرور قرار می گیرد و یک آدرس به آن اختصاص داده می شود که به این آدرس Domain یا دامنه گفته می شود و هر کس این نام را در اینترنت در خواست کند کدهایی که به زبان HTML نوشته شده اند برای مشترک مورد نظر فرستاده می شود و برنامه های جستجو گر اینترنت مشترک این کدها را ترجمه کرده و از روی آنها می فهمد که چه چیزی را برای مشترک به نمایش بگذارد. کل مفهوم سایت به زبان ساده خودمان همین است. حالا در پاسخ به این سوال که ASP چیست باید گفت که این زبان در حقیقت کدهایی هست که در میان کدهای HTML قرار می گیرد و باعث می شود که مشترک بیشتر با سرور در تماس باشد و از امکانات آن راحت تر استفاده کند. برای مثال اگر سایت ما فقط حاوی کدهای HTML باشد برای هر بار به روز کردن آن باید کدهای HTML را بنویسیم و روی سرور خود قرار دهیم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت مدیریت نشریات دانشجویی (کد پروژه 794)

4.2 از 5 ( 48 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
107 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
11.37 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
وحید رستگار منش مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
48 total
5 17 
4 18 
3 13 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23