پروژه طراحی سایت نوبت‌دهی پزشکان (کد پروژه 795)

تاریخ ثبت :
19 شهریور 1397
ثبت کننده :
4.4
امتیاز
150,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت نوبت‌دهی پزشکان (کد پروژه 795)

این پروژه پیاده‌سازی وب‌سایت نوبت‌دهی برای مطب‌های پزشکان و امکان استفاده جهت نوبت‌دهی بیمارستان‌ها را نیز برخوردار است مسائلی همچون لیست انتظار نوبت، حسابداری بخش پزشکان و کاربران، پیگیری وضعیت نوبت، امکان شارژ حساب شخصی و لغو نوبت دریافتی و پرونده بیماران براي کاربران عضو را از فراهم می‌کند. دسته‌بندی کاربران و دسته‌بندی بعضی از کارهای آن‌ها به شرح زیر می‌باشد.مدیر: مدیریت کاربران، مدیریت پزشکان، امکان ثبت و ویرایش پرسنل پزشکان و ...کاربر عضو: دریافت نوبت، پیگیری نوبت، لیست انتظار، حسابداری، لغو نوبت، پروفایل شخص، ارتباط با پزشک، پرونده بیماران، برنامه پزشکان و ...کاربر مهمان: دریافت نوبت، پیگیری نوبت، پروفایل و برنامه پزشکان و ...

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت نوبت‌دهی پزشکان (کد پروژه 795)

امروزه استفاده از سیستم‌های تحت وب به یک موضوع مهم برای برطرف کردن نیازهای بشر تبدیل شده است، به‌طوری‌که حتی برطرف کردن ابتدایی‌ترین نیازها نیز از طریق وب انجام می‌گیرد.در پروژه ما; پیاده‌سازی، در چند مرحله مانند سیستم‌های مشابه انجام گرفته است و به‌صورت زیر می‌باشد.ابتدا نمونه‌های مشابه را مورد بررسی قرار داده‌ایم و امکاناتی که در همه آن‌ها مشابه بودند را در نظر گرفته و امکاناتی جدیدتر برای پروژه در نظر گرفتم، سپس سیستم موردنظر را تجزیه تحلیل کرده و نمودارهای UML آن را طراحی کردم، سپس جداول پایگاه داده را طراحی کرده و سرانجام پروژه را پیاده‌سازی کردم.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت نوبت‌دهی پزشکان (کد پروژه 795)

4.4 از 5 ( 49 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
20.65 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
حسين ميلاني مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
49 total
5 15 
4 24 
3 10 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23