چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت جمع آوری اخبار و اطلاعات در وب (کد پروژه 796)

وب سایت جمع آوری اخبار و اطلاعات , نرم افزاری است تحت وب که اقدام به جمع آوری اخبار و اطلاعات در وب با رعایت فیلترهای مشخص شده از سوی طراح سایت می کند . که شامل دو کاربر اصلی مدیر ارشد و کاربر عضو عادی است که هر کدام به پرتال خود دسترسی داند و هم چنین شامل مدیر میانی است که سطح دسترسی آن را مدیر ارشد مشخص می کند .علاوه بر موارد گفته شده کاربر عضو عادی نیز با پرداخت هزینه می تواند تغییر جایگاه دهد و به کاربر عضو ویژه ارتقا پیدا کند و امکانات بیشتری را در اختیار داشته باشد . کاربر مهمان نیز فقط قادر به دیدن اخبار سایت و شرکت در نظرسنجی در صفحه اصلی سایت می باشد . امکانات درج شده در این وب سایت شامل تعریف کاربر عضو ,مدیریت اخبار درج شده در سایت , مدیریت دسته بندی اخبار , مدیریت کاربران , مدیریت اخبار کپی شده از وب سایت های دیگر ,مدیریت مدیران میانی , امکان عضویت در خبرنامه , مشاهده ارشیو اخبار و ....... میباشد

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت جمع آوری اخبار و اطلاعات در وب (کد پروژه 796)

وب يکی از مهم ترين ودر عین حال جوان ترين سرويس های اينترنت است که در مدت زمانی کوتاه توانسته است در کانون توجه تمامی استفاده کنندگان اينترنت قرار بگیرد ومنشاء تحولات عمده ای در حیات بشریت باشد. در گذشته از وب صرفا به منظور عرضه اطلاعات استفاده می گرديد و کاربران از آن به عنوان کتابخانه الکترونیکی بزرگ و در جهت يافتن اطلاعات مورد نیاز خود استفاده می کردند. وضعیت فعلی وب نسبت به گذشته دستخوش تحولات فراوانی شده است و هم اينک از آن به عنوان بیشتر ارتباطات و مبادله اطلاعات عملیات تراکنشی نظیر فعالیت های تجاری اجتماعی سیاسی آموزشی و فرهنگی استفاده می گردد و دنیای برنامه نويسی يکی از عرصه هايی است که بدون شک بیشترين تاثیر را از اينترنت پذيرا بوده است. مستندسازي، تعريف استانداردهاي مورد نياز براي تهيه اسناد و روالهاي تائيد، نگهداري و بايگاني آنهاست در اين ميان تعيين روش نگارش اسناد و يكسان سازي شكل مستندات جزو اولين استانداردسازي هايي است كه در يك نظام مستندسازي بايد انجام شود.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت جمع آوری اخبار و اطلاعات در وب (کد پروژه 796)

4.1 از 5 ( 50 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نرم افزار های استفاده شده :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
59.81 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
محمد حكم آبادي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
50 total
5 16 
4 17 
3 17 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23