چکیده پروژه : پروژه طراحی سایت نشریه گروه کامپیوتر (کد پروژه 799)

پروژه ای که پیش رو دارید پروژه طراحی وب سایت نشریه گروه کامپیوتر است که هدف از طراحی این پروژه ایجاد یک سایت نشریه برای گروه کامپوتر می باشدکه در طراحی این سایت سعی برآن شده است که کلیه امکانات و اطلاعات لازم برای استفاده هرچه بهتر و آسانتر از سایت در اختیار کاربران و بازدیدکنندگان از سایت قرار داده شوداز جمله امكانات اين سايت مي توان به موارد زير اشاره كرد:• مدیریت نشریات که شامل درج نشریه ،حذف نشریه ونمایش نشریه است.• مدیریت اخبار که شامل درج خبر،حذف خبر،ویرایش خبرو نمایش خبراست.• ارشیو نشریات برای کاربران سایت.• امکان دادن درخواست نویسندگی به کاربران عضو تا بتوانند به عنوان مسئول بخش در سایت همکاری کنند.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه طراحی سایت نشریه گروه کامپیوتر (کد پروژه 799)

امروزه به دلیل استفاده زیاد از اینترنت یکی از بهترین روش های آگاه سازی مردم و ارائه خدمات رایگان به آن ها است. بدین منظور می توان به بحث طراحی وب سایت ها اشاره نمود که سهم به سزایی در وقت و هزینه کاربران، اطلاع رسانی و ارائه خدمات الکترونیکی نظیر تجارت الکترونیکی خواهد داشت. سایت مورد نظر، سایت نشریه گروه کامپیوتر می باشد که برای اطلاع رسانی از اخبار کامپیوتر و دریافت نشریات توسط کاربران خدمت خود را ارائه می نماید.این سایت دارای بخش های مختلفی می باشد که در ادامه به تشریح آن می پردازیم. همچنین لازم به ذکر است دارای شش کاربر شامل مدیران، نویسندگان(مسئولین بخش های نشریه)، کاربران عادی ، اعضای هیئت علمی کامپیوتر، سردبیر و کاربران میهمان می باشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه طراحی سایت نشریه گروه کامپیوتر (کد پروژه 799)

4.2 از 5 ( 36 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
تعداد صفحات فایل pdf :
120 دارای فایل ورد
حجم فایل اصلی :
52.10 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
سيده رفعت بنافتي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
36 total
5 10 
4 12 
3 14 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23