پروژه صفحه ی کنترل پایدار (کد پروژه 810)

تاریخ ثبت :
21 شهریور 1397
ثبت کننده :
4.2
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه صفحه ی کنترل پایدار (کد پروژه 810)

در این پروژه هدف ما این است که صفحه ی کنترل تعادل را با یک کنترل کننده ی مناسب به حالت تعادل برسانیم. البته می‌دانیم برای تعیین علمی کنترل‌کننده (مثلاً PID) نیاز است تا مراحلی انجام شود تا ضرایب کنترلی (در صورت استفاده از کنترل کننده ی PID ضرایب P,I,D) دقیق باشند. بعد از تعیین ضرایب کنترل کننده باید با استفاده از طراحی مدارات مناسب و پیاده‌سازی الگوریتم کنترلر بر روی میکروکنترلر به ادامه انجام پروژه بپردازیم. درمجموع مراحلی که باید انجام شود به این قرار خواهند بود.1) شناسایی سیستم2) تعیین مدل مناسب برای یک سیستم و تعیین پارامترهای اساسی آن3) شبیه‌سازی سیستم در محیط Simulink Matlab4) تعیین کنترل‌کننده PID مناسب با استفاده از بلوک تخمین گر PID5) پیاده‌سازی برنامه‌های لازم و کنترل‌کننده بر روی میکروکنترلر AVR با استفاده از زبان Code Vision6) طراحی مدارات مناسب برای راه‌اندازی سیستم و شناخت عملکرد قطعات مورداستفاده

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه صفحه ی کنترل پایدار (کد پروژه 810)

خداوند بزرگ را به خاطر توفیقی که در تدوین این پایان‌نامه به بنده حقیر ارزانی داشت سپاس گذارم. باتوجه به این که موضوع صفحه ی کنترل پایدار موضوعی است که کاربرد های بسیاری در صنعت به خصوص صنعت نظامی دارد مثلاً در کواتکوپترها، شلیک موشک در حین حرکت، عکس برداری یا فیلم برداری در حین حرکت و...؛ همین امر موجب شد تا موضوع پروژه ام را صفحه ی کنترل پایدار انتخاب کنم و در این زمینه کار کنم ضمناً هدف بنده این بود که مطالب کنترلی را که در دروس تئوری‌ام خوانده بودم را از قوه به فعل رسانده و آن‌ها را در پروژه‌ام پیاده‌سازی کنم. این پروژه شامل طراحی، شبیه‌سازی و ساخت دستگاه و سیستم است که در طول گزارش به توضیح مفصل همه قسمت‌ها خواهم پرداخت. آشنایی کامل با نرم‌افزارهای AVR CodeVision،Simulink Matlab، گذراندن درس اصول میکرو کامپیوتر و آشنایی با میکروکنترلرها و قسمت‌های مختلف آن، کنترل خطی، کنترل صنعتی و کنترل دیجیتال پیش این پروژه است. با توجه به اهمیت میکروکنترلر AVR در طول پایان‌نامه راجع به این میکروکنترلر ها و اجزای آن‌ها نیز خواهیم پرداخت.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه صفحه ی کنترل پایدار (کد پروژه 810)

4.2 از 5 ( 47 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
1.47 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
علي كرملو مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.1
47 total
5 19 
4 14 
3 14 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23