پروژه نگهداری وتعمیر پیشگیرانه شبکه توزیع برق (کد پروژه 815)

تاریخ ثبت :
25 شهریور 1397
ثبت کننده :
4.2
امتیاز
50,000 تومان

چکیده پروژه : پروژه نگهداری وتعمیر پیشگیرانه شبکه توزیع برق (کد پروژه 815)

به طورکلی روش های نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه دربردارنده اطلاعات و داده هایی است که پریودهای سرویس وبازرسی به گونه ای تعریف می کنند که واحد های بهره برداری و نگهداری بتوااند به طور مؤثر و پیشرفته ای زمان توقف را برای تعمیرات اساسی تعیین نمایند.به عنوان برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات (نت) یعنی اینکه قبل از رسیدن تأسیسات و تجهیزات به حالت شکست (خرابی) اقدام لازم صورت پذیرد. لذا اگر روند و برنامه استفاده از تأسیسات در طول دوران بکار گیری مشخص باشد می توان ادعا نمود که نت فعالیت قابل پیش بینی است و در نتیجه نت نقش پیشگیری از خرابی تجهیزات را ایفا می کند.یکی از کاربرد های داده کاوی و در موازات آن نرم افزار Rapid Miner را بیان می کنیم.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه نگهداری وتعمیر پیشگیرانه شبکه توزیع برق (کد پروژه 815)

در عصر حاضر و در حالی که کارخانجات به دنبال ایجاد انقلاب و دگرگونی در خویش هستند تا بتوانند خود را با تحولات جهانی وفق بدهند و همچنین سرعت و قابلیت اطمینان خدمت رسانی را حفظ نمایند، این بحث نگهداری و تعمیرات است که بطور جدی و مؤثر مسیر و استراتژی تولید در کارخانجات و کیفیت و سرعت خدمت در صنایع خدمت رسانی مشخص می کند.به مجموعه فعالیت هایی که به طور مشخص و بیشتر به صورت برنامه ریزی شده و با هدف جلوگیری خرابی ناگهان ماشین آلات و تاسیسات انجام می گیرد و موجب افزایش قابلیت اطمینان در دسترس بودن آنها می شود و فعالیت های نگهداری گفته می شود.به محموعه فعالیت هایی که برروی یک سیستم دچار خرابی یا ازکار افتادگی انجام می گیرد تا آن را به حالت آماده و قابل بهره برداری بازگرداند، تعمیرات گفته می شود.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه نگهداری وتعمیر پیشگیرانه شبکه توزیع برق (کد پروژه 815)

4.2 از 5 ( 52 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
زبان های برنامه نویسی شده :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
4.88 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
نرگس مسلمي زاده مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
3.9
52 total
5 12 
4 24 
3 16 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23