چکیده پروژه : پروژه بررسی مزایای برنامه های پاسخگویی بار در سیستم توزیع (کد پروژه 987)

امروزه صنعت برق نه تنها با فراهم کردن منابع جهت برآورده سازی انرژی مورد تقاضا برای صنایع مواجه است، بلکه از طرفی بهینه سازی وکاهش اثراتی که بشر بر روی محیط در ارتباط با تولید این انرژی دارد نیز یکی دیگر از موارد مورد توجه میباشد. شبکه هوشمند راه حلی برای این چالش است که سود و بازدهی بسیار زیادی دارد. اصلی ترین هدف تامین برق مطمئن و پاسخگویی به نیازهای رو به رشد مشتریان با کمترین خسارت به محیط زیست است. پاسخگویی بار یکی از اجزاء جدایی ناپذیر شبکههای هوشمند در آینده میباشد. که قادر است، انعطاف پذیری قابل توجهی در تقاضا بوجود آورد. یکی از مزیتهای این برنامهها مزیت اقتصادی آن است، که باعث صرفه جویی در هزینه تولید توان برای مشترکین میشود. این صرفه جویی قیمت میتواند در احداث و تولید توان در مکانهای دیگر و در نتیجه باعث بالا رفتن پایداری شبکه شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه بررسی مزایای برنامه های پاسخگویی بار در سیستم توزیع (کد پروژه 987)

شبکههای هوشمند توزیع انرژی الکتریکی یکی از جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا و حاصل سعی و تلاش متخصصین جهت مدرنیزه نمودن شبکههای توزیع و ورود به قرن دیجیتال است. امروزه استفاده از تجهیزات بروز و مدرن جهت بهینه سازی انرژی و به سبب آن کاهش و صرفه جویی در مقدار مصرف انرژی مطرح میباشد. پاسخگویی بار یکی از این روشها برای رسیدن به این هدف است.هدف از نگارش این پایان نامه کاهش هزینه تامین توان مصرفی شرکتهای برق و رسیدن به یک منحنی پروفیل بار مناسب و یکنواخت، یا همان کاهش زمان مصرف اوج و توزیع مناسب بارها در ساعات شبانه روز میباشد.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه بررسی مزایای برنامه های پاسخگویی بار در سیستم توزیع (کد پروژه 987)

4.1 از 5 ( 37 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
0.86 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
سيده رفعت بنافتي مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.0
37 total
5 13 
4 11 
3 13 
2 0 
1 0 
فروش پروژه های شما در نمره الف
4.8
Votes : 23