چکیده پروژه : پروژه بررسی فناوری ظرفیت انتقال اطلاعات از طریق خطوط برق PLC (کد پروژه 992)

فناوري انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق، به مصرف کننده نهايي، يکي از فناوري هاي رو به رشد در بسياري از کشورهاي پيشرفته ي جهان است. بسياري از کشورهاي در حال توسعه نيز، براي استفاده و به کارگيري اين فناوري در سطح شبکه ي برق مطالعاتي انجام داده و برخي از آن ها به نصب آن پرداخته اند. از اين رو در اين پروژه، ابتدا به معرّفي و کليات فني اين فناوري پرداخته مي شود و سپس مزايا، کاربـردها و مشکـلات آن ذکر مي شود.

پروژه های مشابه

توضیحات پروژه : پروژه بررسی فناوری ظرفیت انتقال اطلاعات از طریق خطوط برق PLC (کد پروژه 992)

پایان نامه حاضر در جهت آشنایی هرچه بیشتر با فناوری انتقال اطلاعات از طریق خطوط برق یا plc است. انتقال اطلاعات از طریق خطوط برق از سالها پیش در سطح ولتاژ فشار قوی انجام گرفته است.ولی امروزه کاربرد این فناورری مربوط به استفاده از آن در سطح ولتاژ متوسط و ضعیف شبکه الکتریکی می باشد و در واقع اطلاعات به مصرف کننده نهایی نیز ارسال می شود. فناوری انتقال اطلاعات از طریق خطوط برق به مصرف کننده نهایی یکی از فناوری های رو به رشد در بسیاری از کشورهای پیشرفته ی جهان است.یکی از مهمترین ویژگی های استفاده از سیستم plc) )، عدم نیاز به ایجاد شبکه های جدید برای تبادل اطلاعات و استفاده از شبکه الکتریکی موجود است.
0

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به: پروژه بررسی فناوری ظرفیت انتقال اطلاعات از طریق خطوط برق PLC (کد پروژه 992)

4.1 از 5 ( 42 نفر )
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

مشخصات پروژه

مقطع تحصیلی :
نوع پروژه :
حجم فایل اصلی :
1.71 MB
فایل ورد دارد؟
سورس کد به صورت فایل مجزا دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
کد ها در داخل داکیومنت توضیح داده شده است ؟
فایل pdf دارد ؟
پشتیبانی دارد ؟
مهم ! حتما بخوانید
شروين ضياء بخش طبري مدت زمان عضویت در نمره الف :۶ ماه
4.3
42 total
5 17 
4 19 
3 6 
2 0 
1 0 
4.8
Votes : 23